Naga MarketsWe wtorek popołudniu notowania ropy naftowej na rynku kontraktów terminowych oscylują w okolicach cen otwarcia, nieco lepiej radzi sobie natomiast indeks S&P 500. Emini Trader na antenie Comparic24.tv omawia bieżącą sytuację dla głównych instrumentów futures.

  • Ropa naftowa (kontrakt CL) zyskuje 0,50% i testuje poziom niemal 41 dolarów za baryłkę. Kurs otworzył się niewielką luką wzrostową
  • W tym samym czasie indeks S&P 500 (kontrakt ES) zyskuje 0,70% i oscyluje w granicach poziomu 3450 pkt., nieznacznie niwelując potężną świecę spadkową z poniedziałku

Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here