Naga MarketsPo najgorszej sesji od światowego kryzysu finansowego w sezonie 2007/08 rynki znajdują się obecnie w trybie ożywienia gospodarczego, a europejskie akcje i amerykańskie kontrakty futures notują obiecujące zyski. Strategowie w Rabobanku analizują kluczowe punkty, które należy obserwować na indeksie S&P 500. Amerykański indeks oscyluje we wtorek przy poziomie 2800 pkt.


Zobacz również: Notowania S&P 500 fut. zatrzymane 2. dzień z rzędu. Tym razem z winy… wzrostów

USA: Rynki akcji pod wpływem silnej bessy

Poniedziałek przyniósł na rynkach wyprzedaż nie widzianą od 2008 roku, jednak dziś na otwarciu w Europie widać promyki nadziei. Lepsze nastroje to efekt oczekiwań na pomoc – tym razem ze strony polityki fiskalnej.

Odbicie globalnych akcji zostało zainicjowane przez prezydenta Trumpa, który powiedział, że jego administracja przedyskutuje różne środki fiskalne z Kongresem USA i że dzisiaj zostaną ogłoszone„ poważne ”komunikaty gospodarcze” – napisano w raporcie.

Naszym zdaniem jest to klasyczny rajd wzrostowy w rynku niedźwiedzia, a nie początek trwałego powrotu do normalności – dodano.

Zniesienie Fibonacciego na poziomie 3141.75 jest kluczowym oporem, który należy obserwować z góry wykresu, ponieważ potrzeba jego przebicia aby stwierdzić, że byki odzyskały inicjatywę – dodano.

Gdy rajd niedźwiedzi utraci impet cenowy, zniesienie Fibonacciego 61,8% w całym rajdzie w 2019 r. znów znajdzie się pod presją na poziomie 2746,51. Przebicie tego wsparcia otworzyłoby drogę do dołka z grudnia 2018 r. na poziomie 2346.58 – podsumowano.

Purple Trading - Twój broker STP. Ty tradujesz, my asystujemy! SPRAWDŹ NAS
72,1% detalicznych kont CFD traci pieniądze.
Kurs SP500 na interwale tygodniowym, tradingveiwcom
Kurs SP500 na interwale tygodniowym, tradingveiwcom


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here