Naga MarketsEmini Trader

Kontrakty terminowe na S&P 500 zyskują w poniedziałek 1,6% i testują poziom 3557 pkt., najwyższy od początku września, kiedy amerykański indeks testował historyczne maksima. Bardzo silnie zwyżkuje również kontrakt na ropę WTI, który zwiększa swoją wartość o 2,6% i powraca nad poziom 38 dolarów za baryłkę. Więcej o notowaniach rynku futures na antenie Comparic24.tv opowiada Emini Trader.

  • S&P 500 oraz całe Wall Street zyskuje w reakcji na rozstrzygnięcie (zdaniem mediów) wyników wyborów prezydenckich w USA, które wygrał Joe Biden
  • Oficjalne wyniki zostaną poznane dopiero w grudniu, gdy zagłosują elektorzy
  • Oprócz indeksów rosną również surowce, czego przykładem jest właśnie wykres ropy WTI

Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEuro vs. Dolar kanadyjski. Wykres tygodniowy EUR/CAD z byczym pin barem
Następny artykułNotowania ropy naftowej delikatnie odbijają w górę
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here