Naga MarketsS&P 500 na rozdrożu - analiza techniczna amerykańskiego indeksuKorekta S&P 500 rozbudowała się w cenie i w czasie. Jej koniec znalazł się na zniesieniu 23.6% kwietniowych wzrostów. Jest to dość mała wartość, choć wystarczająca, aby uznać, że spadki się zakończyły. Zresztą ostatnie godziny piątkowej sesji utworzyły nowy szczyt. Jest to wartość niewielka jak na poprzednie możliwości byków, ale mimo wszystko powstał nowy punkt odniesienia, w postaci szczytu.

Indeks S&P 500 z nowym punktem odniesienia

Warto odnotować, że aktualna wartość indeksu S&P500 znajdują się w zielonej strefie oporu. Po naruszeniu tego obszaru cena powróciła poniżej 4175 punktów. Już dawno posiadacze długich pozycji nie mieli takich problemów z kontynuacją trendu wzrostowego. Ten oczywiście nadal obowiązuje na większości interwałów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Korzystając ze zniesień Fibonacciego, można wyznaczyć niższe wsparcie niż 4112 punktów. Dwa różne mierzenia wskazują na wąski obszar wokół 4050 punktów. Być może cena tego indeksu nie dotrze w te obszary, gdyż jest to geometryczne wsparcie. To wynikające z dołków jest minimum 200 punktów niżej.

Na wykresie dziennym oscylatory opuściły strefę wykupienia, co daje przestrzeń i możliwości, aby skierować wzrok do dołu.

Kierunek północny to wielka niewiadoma. Wyznaczenie wyższego oporu jest trudnym zadaniem, więc na chwilę obecną skoncentrujmy się na bieżącym oporze 4175 punktów.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs ropa | akcje jsw forum | kurs złotówki | theppro | mercator notowania |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here