Naga MarketsEmini Trader

W poniedziałkowe przedpołudnie notowania ropy naftowej na rynku kontraktów terminowych nieznacznie zyskują, zdecydowanie lepiej radzi sobie natomiast indeks S&P 500. Emini Trader na antenie Comparic24.tv omawia bieżącą sytuację dla głównych instrumentów futures.

  • Ropa naftowa (kontrakt CL) zyskuje 0,17% i testuje poziom niemal 41 dolarów za baryłkę
  • W tym samym czasie indeks S&P 500 (kontrakt ES) zyskuje 0,84% i oscyluje w granicach poziomu 3491,5 pkt., cały czas utrzymując się w okolicach półtoramiesięcznych maksimów

Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAmRest: Sprzedaż udziałów w Glovo nie będzie miała wpływu finans. na spółkę
Następny artykułWIG20 zyskuje w poniedziałek rano 0,3%. Akcje PGE zyskują 3,4%!
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here