Naga MarketsEmini Trader

Kontrakty terminowe na S&P 500 tracą we wtorek -0,30% i testują poziom 3540 pkt. tj. szczyt z października po wzroście w poniedziałek na historyczne maksima 3650 pkt., które jednak szybko zostały wymazane. Bardzo silnie zwyżkuje dziś kontrakt na ropę WTI, który zwiększa swoją wartość o 3% i powraca nad poziom 41 dolarów za baryłkę. Więcej o notowaniach rynku futures na antenie Comparic24.tv opowiada Emini Trader.

  • S&P 500 oraz całe Wall Street koryguje po historycznym wzroście do poziomu 3650 pkt. w obliczu wyników wyborów prezydenckich w USA
  • Oficjalne wyniki zostaną poznane dopiero w grudniu, gdy zagłosują elektorzy
  • Spadkom na indeksach towarzyszą wzrosty na surowcach, czego przykładem jest właśnie wykres ropy WTI

Te artykuły również Cię zainteresują
Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs euro (EUR/PLN) pod 4,5
Następny artykułKurs funta największym wygranym, frank przegranym sesji
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here