Naga MarketsS&P 500 i ropa naftowa oczami Emini Tradera: rynek kontraktów futuresNotowania kontraktów terminowych na S&P 500 zyskują we wtorek 0,7% po otwarciu rynku kasowego w USA i testują poziom 3908 pkt., utrzymując się w okolicy historycznych maksimów. W tym samym czasie nieznacznie tracą kontrakty na ropę naftową spadające o 0,65% do poziomu 57,6 dol. za baryłkę.

  • Czarne złoto ma za sobą test najwyższych poziomów od stycznia 2020 roku i koryguje delikatnie po 6 dniach wzrostów z rzędu
  • Emini Trader omawia sytuację na rynku kontraktów terminowych
  • W osobnym wpisie można wysłuchać podcastu z jego udziałem, gdzie opowiada o tym jak zostać profesjonalnym traderem.

Te artykuły również Cię zainteresują
Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: giełda prognozy | notowania kryptowaluty | komentarz po sesji | blik co to znaczy | ranking kryptowalut |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEnter Air ma umowę 287 mln zł pożyczki płynnościowej z PFR
Następny artykułDolar traci 3. sesję z rzędu. Kurs franka i euro korzystają z osłabienia
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here