Naga MarketsEmini Trader

Kontrakty terminowe S&P 500 po piątkowym umocnieniu o 0,54% w poniedziałek, który jest dniem wolnym od handlu w USA, rosną o 0,45%. W tym samym czasie notowania ropy naftowej oscylują w granicach 33 dolarów za baryłkę zyskując 1%. Więcej o sytuacji na popularnych instrumentach futures na antenie Comparic24.tv opowiada Emini Trader.

  • S&P 500 fut. ze skromną kontynuacją wzrostów w poniedziałek, 25 maja 2020 roku
  • W poniedziałek USA obchodzą Memorial Day, w związku z czym amerykańskie giełdy są wyłączone z handlu

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również: CFD wolę okreslać mianem “bucket shopów”, twierdzi Emini Trader.

Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here