Naga MarketsWtorkowa sesja na głównych amerykańskich parkietach przynosiła co prawda kosmetyczne, jednak niedźwiedzie zamknięcie, zatrzymując ostatnią falę korekcyjnych wzrostów. Indeks S&P 500 osuwał się o 0,03%, Dow Jones o 0,05%, a Nasdaq również rysował świecę spadkową. Sentymenty amerykańskie przełożyły się również na sesję azjatycką, podczas której najsilniej tracił indeks Hang Seng (około 2%).


Co warto wiedzieć w środę, 12 czerwca 2019 roku?

Adam Rak z redakcji Comparic24.tv zaprasza na poranny program „To warto wiedzieć”, w którym od strony fundamentalnej podsumowuje najważniejsze wydarzenia sesji amerykańskiej oraz azjatyckiej, razem z widzami przygotowując się również do sesji europejskiej.

W Stanach Zjednoczonych kosmetyczne spadki indeksów giełdowych, które pociągnęły za sobą również giełdy azjatyckie. Chociaż świeca spadkowa na indeksie S&P 500 wygląda na sporą, to jej domknięcie miało miejsce na wysokości domknięcia handlu poniedziałkowego. W efekcie oficjalna zmiana procentowa pomiędzy sesjami wyniosła zaledwie 0,03%. Świeca mówi jednak sporo o sentymencie sprzedających, którzy stanęli w mocnej defensywie po próbie pogłębianie miesięcznych szczytów i wyjścia powyżej 2900 punktów.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here