Naga MarketsEmini Trader

W najnowszej analizie przygotowującej do handlu w bieżącym tygodniu, Emini Trader przygląda się sytuacji technicznej na wykresie kontraktów terminowych S&P 500 oraz ropy. Indeks Wall Street zyskuje w poniedziałek 0,55%, cały czas nie potrafi jednak pokonać poziomu 3400 pkt., który pełni obecnie rolę ważnego wsparcia.

  • S&P 500 futures od początku roku rośnie o niespełna 4%
  • Cena ropy odbija w poniedziałek o 2,2%, zwiększając się o niemal 1 dolar na baryłce.
  • Notowania poruszają się jednak poniżej pułapu 38 dolarów i testują poziomy z początku września

Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKurs złotego (PLN) spokojnie rozpoczyna tydzień
Następny artykułNestmedic ma umowę z Consonance na bezprzewodowe rozwiązania dot. Pregnabitu
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here