Naga Markets

Kontrakty terminowe na amerykańskie indeksy osuwają się w poniedziałek i poruszają w okolicach dwutygodniowych minimów. S&P 500 futures spada o ponad 2% i testuje minima na wysokości poziomu 3006 punktów, a kontrakty na ropę zyskują skromne 0,6% i poruszają się poniżej pułapu 39 dolarów za baryłkę.

  • Zapraszamy do obejrzenia analizy ogólnego kontekstu rynkowego z szerszej perspektywy, którą przygotował Emini Trader
  • W tym odcinku skupia się na tym, czego możemy spodziewać się na rynkach w nadchodzącym tygodniu oraz omawia kontrakty terminowe na S&P (ES) oraz kontrakty na ropę (CL).Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułŚrodków z Tarczy Finansowej wystarczy dla wszystkich firm – zapewnia PFR
Następny artykułPandemia wyzerowała zyski państwowych spółek na GPW
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here