Naga MarketsRynek S&P 500 zamykał się we wtorek z jednoprocentową stratą, a kontrakty terminowe w środę pogłębiają spadki o 0,11% do poziomu 3133 pkt. W tym samym czasie futures na amerykańską ropę poruszają się nadal płasko nad poziomem 40 dolarów za baryłkę. Emini Trader zaprasza na przegląd techniczny rynku terminowego.

  • S&P 500 nadal porusza się w konsolidacji, której górne ograniczenie wyznaczają czerwcowe maksima na 3233 pkt.
  • Ropa naftowa z jednej strony pokonała poziom 40 dolarów za baryłkę, z drugiej od miesiąca blokowana jest przez poziomo ułożoną 200-okresową średnią ruchomą

Te artykuły również Cię zainteresują
Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Autor poleca również:

 

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKAS zamknął lokal z nielegalnym hazardem i… bitomatem
Następny artykułRynek nieruchomości po 4 m-cach pandemii. Jak wygląda?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here