Naga MarketsEmini Trader

Rynek kontraktów terminowych we wtorek kontynuuje umocnienie, przynajmniej, jeżeli chodzi o notowania ropy naftowej (CL) oraz indeksu S&P 500 (ES). Czarne złoto umacnia się o 1,74% i kosztuje 42,67 dol. za baryłkę, amerykański indeks rośnie natomiast o 0,6% i wybija poziom 3372 pkt., znajdując się na najwyższych pułapach od lutego. Na przegląd sytuacji na rynku futures zaprasza Emini Trader.

  • S&P 500 futures jest coraz bliższy osiągnięcia historycznych maksimów znajdujących się na wysokości poziomu 3397,5 pkt., czyli zaledwie 25 punktów wyżej od obecnej wyceny
  • Notowania ropy rosną we wtorek o 7 centów, a aprecjację widać również w przypadku europejskiej mieszanki brent

Te artykuły również Cię zainteresują
Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCena złota osiągnie 4 tys. dol. przez słaby kurs dolara? Komentuje Przemysław Kwiecień (XTB)
Następny artykułEuropejska ropa brent z najwyższą ceną od 5 miesięcy
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here