Naga MarketsS&P 500 dalej rośnie. Coraz bliżej nowego historycznego szczytuKontrakty terminowe E-mini na indeks S&P 500 zyskują dziś ponad 1,4 proc. kontynuując tym samym rajd wzrostowy, który rozpoczął się tydzień temu. Zwycięstwo Joe Bidena w wyborach prezydenckich jest już niemal przesądzone, chociaż Donald Trump nadal walczy składając pozwy odnośnie fałszerstw wyborczych.

  • Joe Biden zwyciężył w wyborach prezydenckich w USA
  • Byki na S&P 500 coraz bliżej rekordowych poziomów
  • Opór stanowi obecnie strefa wokół 3580 pkt

S&P 500 na poziomach z września

Mimo, że Donald Trump złożył już wiele pozwów i niedawno uzyskał poparcie demaskatora z Nevady, coraz mniej osób wierzy, że urzędujący prezydent pozostanie w Białym Domu na kolejną kadencję. Nie można jednak wykluczyć wyzwań dla Bidena, ponieważ Republikanie dominują w Senacie.

Zobacz też: Wyznaczanie wsparcia oporu powinno być łatwe. Te kroki Ci w tym pomogą

Na wykresie dziennym S&P 500 widzimy dziś otwarcie luką wzrostową, po której cena wzniosła się już ponad szczyt z października. Przed bykami stoi teraz ważne wyzwanie, mają bowiem do pokonanie opór w okolicach 3580 pkt.

Przełamanie oporu wiązałoby się z ustanowieniem nowego historycznego szczytu. Biorąc pod uwagę siłę ubiegłotygodniowych wzrostów, wydaje się to osiągalne w najbliższym czasie.

Oprócz analizowanej pary walutowej, w ofercie XM znajdziesz jeszcze ponad 1000 innych instrumentów.
Sprawdź wielokrotnie nagradzanego brokera, u którego handluje ponad 2,5 mln traderów.

Gdyby jednak okazało się, że notowania na zamknięciach kolejnych sesji utrzymają się pod oporem, kluczowe wsparcie w przypadku odbicia znajdziemy w okolicach 3220 pkt.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here