Naga MarketsSilne wzrosty jakie trwają na amerykańskim indeksie S&P 500 od 11-go lutego bieżącego roku skierowały cenę do linii trendu, która wczoraj została skutecznie przetestowana, a dziś jesteśmy świadkami spadków (przynajmniej dotychczas).

Wracając jeszcze do dołka, od którego wspomniany wzrost się rozpoczął, to można tam zauważyć formację podwójnego dna, której zasięg to około 135 punktów, a dotychczas ruch jaki nastąpił po wybiciu to około 125 punktów. Wydaje się zatem, że przynajmniej jeśli chodzi o tę formację, to ruch jaki po niej zazwyczaj następuję powoli zostaje wyczerpany.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Potencjalnie możemy się więc spodziewać korekty do wsparć widocznych na poziomach 2025.00, 2004.00 lub jeszcze niżej do 1967.00. Gdyby jednak apetyt byków nie została wyczerpany, kolejnym miejscem gdzie może nastąpić spotkanie z niedźwiedziami jest opór w pobliżu poziomu 2081.00, który był ostatnio broniony w drugiej połowie grudnia.

0331-SP500


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here