Naga MarketsSonka chce wydać “Astro Bears DLC” na PC, PS i Xbox do końca 2020 roku, podała spółka.

Sonka planuje wydać “Astro Bears DLC” na PC, PS i Xbox do końca 2020 r.

“W przypadku ‘Astro Bears DLC’, jesteśmy w trakcie rozmów z wydawcami, rozważamy wejście na inne platformy niż Switch. W przypadku pozostałych projektów, jeśli nie będziemy świadkami kolejnego lockdownu, to uważam, że wydamy je w tym roku. Z kolei Bum Simulator jest już na ostatniej prostej. W przypadku nowej gry z gatunku action adventure, na chwilę obecną nie mogę zbyt dużo powiedzieć, oprócz tego, że przez całe życie razem z moim wspólnikiem Bartkiem chcieliśmy zrobić taką grę. Więcej informacji udzielimy we właściwym czasie” – powiedział CEO Sonka Rafał Sankowski, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zakłada wydanie do 30 czerwca 2022 r. gry “Astro Bears 2” oraz “Farm Manager”, podano także.

W II kw. 2020 r. spółka wypracowała blisko 1,3 mln zł przychodów, 403,6 tys. zł zysku operacyjnego i 399,8 tys. zł zysku netto, podano także.

“Za nami II kw. br. Cieszę się, że Sonka rozwija się i z roku na rok osiąga coraz większe przychody. To utwierdzam nas w przekonaniu, iż obrana przez nas strategia działania – porting gier głównie na Nintendo Switch – sprawdza się. W II kw. odbyły się trzy premiery gier, które sportowaliśmy. W przypadku ‘Duke Nukem’ wynagrodzenie otrzymaliśmy rok temu, za ‘Book of Demons’ poza zapłata za port przysługuje nam jeszcze określony w umowie procent z zysku (w tym kwartale sprzedaż jeszcze nie pokryła kosztów wydawcy, więc nie otrzymaliśmy od 505 Games tantiem), z kolei ‘911 Deluxe’ sprzedaje się na zadowalającym poziomie” – skomentował prezes.

Sonka to producent gier, związany z giełdową grupą PlayWay. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w październiku 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here