Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Solar to jedna z wiodących na polskim rynku marek modowych skierowanych do kobiet.

solar

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Jedną z największych gwiazd środowej sesji była niewątpliwie spółka Solar, która zyskała niemal 17% przy bardzo wysokich obrotach. Doprowadziło to do pojawienia się pierwszego od dawna pozytywnego sygnału technicznego. Mowa o wybiciu długotrwałej linii trendu spadkowego. Możliwe więc, że po ponad 4 latach spadków obecnie dojdzie do przynajmniej większej korekty. Najbliższy cel to 1,50 zł, kolejny w okolicy 1,75 zł.

Asbis jest podmiotem dominującym grupy zajmującej się dystrybucją komponentów i sprzętu komputerowego.

asbis

Na wczorajszej słabej sesji niezłe ponad 4% wzrosty zanotował Asbis. Dzień ten nie należał do przełomowych ale warto spojrzeć na szerszy kontekst. Kurs porusza się w trendzie wzrostowy i obecnie znajduje się tuż przy linii trendu. Z drugiej strony cena oscyluje kolejny raz przy kluczowej strefie oporu 2,50 – 2,60 zł. Możliwe, że stoimy przed przynajmniej krótkoterminowym rozstrzygnięciem. Albo dojdzie w końcu do wybicia i trend będzie kontynuowany albo też najpierw nastąpi korekta co może nam sygnalizować przełamanie linii trendu. Poprzednio o spółce pisałem 12 lipca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBPUSD – szansa na głębszą korektę
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Kernel, Echo
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here