Naga MarketsSolar przyjął od akcjonariuszy oferty sprzedaży 147,6 tys. akcji własnychWarszawa, 10.08.2021 (ISBnews) – W ramach skupu akcji własnych, przeprowadzonego od 26 lipca do 9 sierpnia Solar Company przyjął od akcjonariuszy oferty sprzedaży obejmujących łącznie 147 649 akcji, podała spółka.

„Spółka nabędzie wszystkie akcje objęte prawidłowo złożonymi ofertami sprzedaży, przewidywany termin transakcji nabycia akcji to 13.08.2021 r.” – czytamy w komunikacie.Wcześniej tj. 22 lipca Solar Company ogłosił oferty sprzedaży do 593 700 akcji, stanowiących nie więcej niż 19,79% kapitału zakładowego spółki. Cena nabycia jednej akcji została ustalona przez zarząd na 5,5 zł. Akcje własne spółki miały być nabyte w celu ich umorzenia i następnie obniżenia kapitału zakładowego.

Podmiotem pośredniczącym w przeprowadzeniu i rozliczeniu nabycia akcji własnych spółki był Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska.

Solar Company jest właścicielem marki odzieżowej Solar, skierowanej do kobiet. Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych. Spółka jest notowana na GPW od 2012 r.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here