Naga Markets2000px-Société_Générale.svgKabel wybija linię trendu wzrostowego co jedynie potwierdza wcześniejsze prognozy analityków societete Generale. W poniższej publikacji przekonują, dlaczego warto pozostać niedźwiedziem na GBP/USD.


Kurs funta szybuje w dół, równolegle do prognoz dotyczących przyszłego kształtu brytyjskiej polityki monetarnej – zauważa Societe Generale. W ostatnich dniach trzymiesięczne kontrakty futures na zmianę stopy procentowej spadły o 60 punktów bazowych, odzwierciedlając obawy inwestorów związane z możliwością trzech kolejnych podwyżek FOMC. Prognozy dotyczące brytyjskich stóp pozostają niezmienione, tak jak i poziom stóp, który ma utrzymać się w 2017 na 0,25%.

Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego FxWatcher i śledź pozycje dużych graczy bezpośrednio ze swojej skrzynki mailowej >>>

Zmiany na rynku kontraktów futures bezpośrednio przełożą się na wycenę funta, który ma nikłe szanse na powrót do wzrostów – oceniają analitycy. Spoglądając na wykres GBP/USD dostrzegalne jest wybicie długoterminowej linii trendu wzrostowego. Nieudany powrót powyżej psychologicznego poziomu 1,2300 jedynie potwierdza nasze niedźwiedzie nastawienie – ocenia Societe Generale.

gbpusdh4Bank rekomenduje sprzedaż kolejnych lokalnych szczytów GBP/USD w oczekiwaniu na test okolic 1,20. Gdyby wsparcie w tamtych okolicach nie okazało się silne, wówczas kolejnym prawdopodobnym poziomem większej aktywności kupujących będzie 1,15.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here