Naga Marketslogo-societe-generale-1Od samego rana USD/CAD pozostaje w wąskiej konsolidacji, która utworzyła się już wczoraj po zakończeniu sesji na Wall Street. To dobry moment by spojrzeć na parę w nieco szerszy sposób i spróbować określić punkty zwrotne na wykresie – stwierdzają analitycy Societe Generale.


Na wykresie miesięcznym możemy dojrzeć bardzo wyraźną spadającą gwiazdę, która jednocześnie pojawiła się w okolicy górnego ograniczenia kanału wzrostowego. Co prawda styczniowa świeca nie zamknęła się w obrębie kanału, jednak długa podażowa świeca z lutego z całą pewnością to zrobi:

Te artykuły również Cię zainteresują
USDCADMonthlyWczoraj para gwałtownie przebiła również wielomiesięczną linię trendu wzrostowego, która testowana była już parokrotnie. Wygląd czwartkowej świecy jasno pokazuje, że powrót ponad przebitą linię będzie trudny:

USDCADDailyW tym momencie najbliższym wsparciem są okolice poziomu 1,3425. CAD wciąż pozostaje w silnej korelacji z wykresem ropy naftowej, więc do dalszych spadków potrzebne są wzrosty cen tego surowca. Wydaje się, że zamrożenie poziomu wydobycia czarnego złota pozwoli ropie na nieco oddechu i w nadchodzących tygodniach będziemy obserwowali powolne wzrosty jej cen.

Ewentualny test przebitego lokalnego wsparcia pozwoli na sprzedaż USD/CAD na dogodnych poziomach – podsumowują analitycy Societe Generale.

USDCADDailyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here