Naga MarketsSocial trading, czyli inaczej handel społecznościowy, jak się okazuje, jest bardzo ciekawą formą i alternatywą dla inwestowania kapitału. Na czym polega idea social tradingu oraz o tym, w jaki sposób może działać platforma do handlu społecznościowego na przykładzie projektu SYNCTRADING opowiada Zbigniew Grutkowski, Dyrektor Rozwoju w firmie TeleTrade, gość programu Krzysztofa Kamińskiego na antenie Comparic24.tv.


Poznaj social trading od podszewki. Jak działa SYNCTRADING?

Projekt SYNCTRADING to połączenie platformy społecznościowej z platformą handlową. Ma na celu umożliwić inwestorom podążanie za ruchami doświadczonych traderów oraz korzystanie z podawanych przez nich sygnałów na korzyść swojego rachunku. Traderów, których ruchy możemy naśladować, znajdziemy w aktualizowanym dwa razy w ciągu doby rankingu, w którym osoby inwestujące i korzystające z tej usługi walczą o zdobycie najwyższych pozycji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Lecz platforma nie opiera się tylko i wyłącznie na rywalizacji. Daje możliwość kopiowania transakcji i ruchów, oraz korzystania z sygnałów, którymi dzielą się inni uczestnicy rynku. Dzięki możliwości sprawdzenia jak dany trader uczestniczący w rankingu SYNCTRADING traktuje swój kapitał, możemy w bardzo łatwy sposób wytypować inwestora, którego sposób handlowania najbardziej nam odpowiada i powielać jego transakcje.

Zobacz również: Platformy social trading – którą wybrać?

Doświadczeni inwestory głównym filarem tradingu społecznościowego

Zbigniew Grutkowski opinie SyncTrading TeleTrade3
Zbigniew Grutkowski, TeleTrade

“Głównym filarem całego projektu są doświadczeni traderzy z całego świata, którzy od wielu lat z dużymi sukcesami osiągają ponadprzeciętne stopy zwrotu. Każdy trader, który chce dołączyć do projektu, musi przede wszystkim wykazać się skutecznością na swoim rachunku inwestycyjnym w TeleTrade Europe”komentuje Grutkowski.

“Po kilku miesiącach generowania stabilnych zysków może zainteresować potencjalnych inwestorów, którzy będą chcieli wykorzystać sygnały. Inwestor, który będzie chciał wykorzystać doświadczenie tradera, w swoim gabinecie osobistym synchronizuje swoje konto z kontem wybranego tradera. Od tego momentu każda transakcja w odpowiednich proporcjach będzie za każdym razem kopiowana na rachunek inwestora (z konta tradera)” – dodaje.

Szerzej o zaletach projektu SYNCTRADING oraz o tym, jak dokładnie działa platforma do social tradingu oferowana przez firmę TeleTrade dowiesz się oglądając cały materiał Comparic24.tv, do czego bardzo gorąco zachęcamy!

Nic nie stoi również na przeszkodzie by połączyć dwie metody handlu – indywidualnego oraz społecznościowego w jedną strategię inwestycyjną. Część środków pozyskanych z social tradingu można przeznaczyć przecież na naukę, a ostrożnie dobierając dostawców sygnałów budować swój depozyt. Social trading być może nie jest złotym Graalem, lecz z całą pewnością jest silnym trendem w branży inwestycyjnej i prawdopodobnie jeszcze nie raz usłyszymy o tym rozwiązaniu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here