Naga MarketsAnalitycy Weiss Ratings uważają, że SNX, natywny token zdecentralizowanej giełdy Synthetix, potroi swoją wartość do końca roku.

  • Analitycy przyjrzeli się SNX.
  • Ich zdaniem to potencjalny hit inwestycyjny.

SNX zdrożeje 300 proc.

Zbudowany na łańcuchu Ethereum, Synthetix pozwala użytkownikom obstawiać akcje, kryptowaluty, waluty fiducjarne i towary za pośrednictwem aktywów syntetycznych, które są zabezpieczane przez SNX. Tokeny SNX wzrosły o 64,6 proc. w ciągu ostatnich 30 dni i 1 961 proc. w ciągu ostatniego roku. W chwili pisania tego artykułu ich cena wynosi 6,37 USD.

Analitycy Weiss uważają jednak, że SNX wciąż ma duże pole do popisu.

– 0,3 proc. każdej transakcji odbywającej się na Synthetix trafia do puli opłat sUSD (…). Co więcej, stake’owe coiny również kwalifikują się do otrzymania nagród. Są to dodatkowe SNX tworzone od czasu do czasu podczas pierwszych sześciu lat działalności Synthetix w celu zwiększenia ogólnej płynności – tłumaczą.

Z powodu tego systemu aż 70-80 proc. tokenów SNX jest stake’owanych, co powoduje usunięcie ich z podaży na rynku.

To jak kupowanie akcji

Kupowanie SNX jest jak kupowanie akcji na wysoce płynnej giełdzie kryptowalut, na której można handlować instrumentami pochodnymi… (…) – twierdzą analitycy. – To tylko przedsmak zysków, które prawdopodobnie pojawią się, gdy Synthetix wprowadzi na rynek  futures i handel lewarowany – dodają. Ich zdaniem ma się to udać do końca tego roku. Do tego czasu token zdrożeje o 300 proc.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here