Naga MarketsSnoop-Dogg-NFT
Źródło: YouTube, SnoppDoggTV

Światowej sławy celebryta – Snoop Dogg – podchodzi z entuzjazmem nie tylko do rynku kryptowalut, ale również NFT. Raper ten zdradził niedawno, że kolekcjonuje tego rodzaju tokeny od dłuższego czasu, posługując się pseudonimem Cozomo de’ Medici. Nabył on m.in. kilka CryptoPunków oraz NFT od paru innych projektów. Obecnie jego najnowszym zakupem jest grafika autorstwa artysty XCOPY. Amerykański piosenkarz wydał na nią około 3,8 mln USD w ETH!

Snoop Dogg kupuje kolejne NFT

Światowej sławy celebryta Calvin Cordozar Broadus Junior – pseudonim artystyczny Snoop Dogg ujawnił niedawno, że jest jednym z dużych inwestorów tokenów niewymienialnych. Zebrana przez niego kolekcja była w ubiegłym tygodniu wyceniana na kwotę ponad 18 mln USD. Obecnie raper ten pochwalił się swoją najnowszą zdobyczą. Jest nią cyfrowa grafika autorstwa artysty XCOPY zatytułowana „Some Asshole”. Transakcja odbyła się przy użyciu drugiej co do wielkości kryptowaluty – ethera na platformie przeznaczonej do handlu NFT – SuperRare. Snoop Dogg wydał na ten token aż 1,3 tys. monet ETH. Przy obecnym kursie w wysokości 2 920 USD za jeden ether, ich wartość to prawie 3,8 mln USD!

invest

Kupiony przez amerykańskiego artystę NFT wcześniej zmienił swojego nabywcę w marcu br. Ktoś zapłacił za niego wówczas 100 ETH, o wartości 181 tys. USD, przy tamtejszych poziomach cenowych.

Raper nawiązuje współpracę The Sandbox

Pod koniec ubiegłego tygodnia Snoop Dogg pochwalił się także nowo nawiązaną współpracą z popularną grą opartą na blockchainie Ethereum – The Sandbox (TSB). Tokeny umieszczone w tym cyfrowym świecie odzwierciedlają wirtualną ziemię oraz wiele innych elementów związanych z posiadłościami. 

Według amerykańskiego rapera partnerstwo to pozwoli mu na jeszcze mocniejsze nawiązanie relacji z własnymi fanami. Wszystko to za sprawą związanych z nim NFT, które trafią do TSB.  Będą to m.in. awatary w formie 3D oraz grafiki o tematyce konopi indyjskiej.

Oprócz Snoop Dogga użytkownicy będą mogli spotkać w tej w grze elementy związane z komiksem oraz serialem telewizyjnym „The Walking Dead”. Wśród partnerów The Sandbox znajduje się także giełda kryptowalutowa prowadzona przez braci Winklevoss – Gemini oraz przedsiębiorstwo z branży informatycznej – Atari. 

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here