Naga MarketsPrzedsiębiorstwo Ripple, odpowiedzialne za emisję kryptowaluty XRP, opublikowało na swoim oficjalnym blogu zaproszenie na XRP Community Night, konferencję zaplanowaną na 15 maja. Podczas wydarzenia gościem specjalnym będzie popularny raper Snoop Dogg, którego sylwetka ma przyciągnąć jak największą liczbę krypto-sympatyków.

„Jak każda technologia open-source – Ripple jest zasilany przez rosnącą społeczność. Zróżnicowana społeczność XRP składa się z instytucji finansowych, giełd, portfeli, walidatorów, edukatorów, deweloperów, animatorów rynku, entuzjastów, przedsiębiorców i innych. Duża część tej grupy będzie obecna w przyszłym miesiącu w Nowym Jorku podczas Tygodnia Blockchain. Szczególne podziękowania dla tych, którzy budują płynność, zatwierdzają transakcje, itd.” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu Ripple.

W trakcie nowojorskiego Blockchain Week, Ripple organizuje specjalną imprezę VIP, w ramach podziękowania dla angażujących się w rozwój projektu kryptowalutowego. Główną gwiazdą imprezy ma być raper Snoop Dogg, który na żywo wystąpi przed mikrofonem. Chociaż całość zarezerwowana jest jedynie dla zaproszonych gości, to do wygrania jest 10 biletów dzięki konkursom poprzez Twittera. Szczegóły wzięcia udziały w zabawie dostępne są na blogu Ripple.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here