Naga Markets

Snoop Dogg i Lioner Richi promują platformę NFT giełdy kryptowalutowej Crypto.comCrypto.com ogłosił start platformy Crypto.com/NFT, która zostanie oficjalnie uruchomiona 26 marca i będzie poświęconą dostarczaniu unikalnych treści od popularnych artystów, muzyków, sportowców i dyscyplin sportowych w ramach niezbywalnych tokenów kryptowalutowych NFT. Crypto.com/NFT to największa i najbardziej przyjazna dla użytkownika platforma NFT na świecie, wynika z informacji prasowej opublikowanej we wtorek.

  • Współpracę z nową platformą NFT już teraz zapowiedział Snoop Dogg, Lionel Richie, czy też zespół Formuły 1 Aston Marting
  • NFT to niezbywalne tokeny, które reprezentują unikatową wartość w sieci blockchain
  • Mogą odpowiadać cyfrowym dziełom sztuki, kartom kolekcjonerskim, czy pojedynczym wpisom w mediach społecznościowych.

Crypto.com uruchamia własną platformę niezbywalnych tokenów NFT

– Crypto.com/NFT jest dumne z tego, że wyselekcjonowało listę artystów głównego nurtu i artystów cyfrowych, którzy współpracują przy tworzeniu nowych i unikalnych materiałów na platformę dostępną wyłącznie na zaproszenie – napisano w komunikacie prasowym.

Wśród marek i osób, które rozpoczęły współpracę z platformą znalazły się między innymi: Aston Martin Cognizant Formula OneTM, Axel Mansoor (the King Of The Clubhouse), Bag Raiders, BossLogic, Boy George, Jonathan Monaghan z Nathanem Evansem, KCamp, Klarens Malluta z Lionelem Richie, KLOUD, Mr. Brainwash, OPUS, Snoop Dogg, między innymi.

– Jestem wdzięczny, że mam okazję współpracować z Crypto.com. Będąc zapalonym użytkownikiem ich platformy, to trochę surrealistyczne, że mogę być częścią ich kolejnego kroku w nową erę sztuki i NFT. Bądźcie czujni na mój ekskluzywny drop i kilka ważnych kolaboracji – komentował BossLogic, popularny w Internecie twórca sztuki cyfrowej. Inauguracyjny drop Bosslogic z Crypto.com/NFT dostępny od 26 marca to nowa kolekcja zatytułowana “Higher Ground” prezentująca wodny świat.

W świecie sportu, Crypto.com nawiązał współpracę z Aston Martin Cognizant Formula OneTM gdy zespół powraca do F1 po raz pierwszy od 60 lat. Zepsół będzie oferował swoje treści wyłącznie za pośrednictwem Crypto.com/NFT. Dodatkowi sportowcy, zespoły i ligi zostaną ogłoszeni w nadchodzących tygodniach.

– Jako nowoczesna organizacja z silnym dziedzictwem, jesteśmy podekscytowani, że jesteśmy pierwszym zespołem Formuły 1, który oferuje naszym fanom nowy sposób na posiadanie kawałka naszej historii. Kolekcja NFT, którą udostępniamy, uwiecznia pierwsze chwile naszego powrotu do F1 po ponad sześciu dekadach – komentuje Jefferson Slack z Aston Martin Cognizant Formula One Team

Crypto.com/NFT zobowiązuje się do stworzenia najbardziej przyjaznego użytkownikowi doświadczenia związanego z zakupem NFT. W momencie uruchomienia serwisu użytkownicy będą mieli możliwość dokonania zakupu za pomocą jednego kliknięcia, używając swojej karty kredytowej lub debetowej. Każdy kolekcjoner lub fan będzie mógł nabywać, wymieniać i odsprzedawać NFT za pośrednictwem platformy, niezależnie od tego, czy jest użytkownikiem Crypto.com, czy też nie.

Użytkownicy Crypto.com będą mogli płacić za NFT za pomocą funkcji płatności w aplikacji również kryptowalutami, oferując użytkownikom możliwość płacenia ponad 20 aktywami, w tym Bitcoin, Ethereum, a nawet Dogecoin.

Bossa

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wykres kryptowalut | kurs walut w czasie rzeczywistym | mercator medical s.a. akcje | gpw akcje | mercator gpw |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułGołębi FOMC nie przekonał rynków. Dalszy spadek EUR/USD
Następny artykułNewconnect: Columbus Energy przeniesie się jeszcze w tym roku na GPW?
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here