Naga MarketsSymbol GPW na tle wykresuNadal zaskakująco dobra kondycja spółki „ŚNIEŻKA” S.A. sprawia, że wykres podmiotu podbija właśnie w okolice 99 zł za akcję – a planowany podczas ostatniej analizy spółki poziom 100 zł może zostać osiągnięty nawet podczas dzisiejszej, czwartkowej sesji handlowej. Warto obserwować aktualne poziomy, ponieważ może się okazać, że pełna suma 100 zł będzie psychologiczną barierą dla spółki. 


Podczas poprzedniej analizy, która miała miejsce 16 kwietnia – wspominanych było kilka istotnych poziomów. M.in właśnie 100 zł za akcje, który może istotne wyhamować wzrosty na spółce sprawiając, że część inwestorów, którzy pozycjonowali się od dłuższego czasu może rozpocząć upłynnianie akcji. To mogłoby sprawić, że rozpoczęłaby się korekta na spółce z celem 92 zł za akcje – oraz późniejszej, możliwej do zrealizowania re-akumulacji.

Jednak nim finalnie do tego dojdzie lub można będzie mówić faktycznie o takiej sytuacji, spółka musi wpierw wykonać ruch do osiągnięcia poziomów 100 zł – czyli jeszcze złotówkę na akcję. Następnie okolice maksymalnie rezerwy 2 zł powinny zareagować korektą do poziomów 92 zł w pierwszej kolejności. Jeśli poziom nie będzie w stanie utrzymać wykresu – na co w chwili obecniej nic nie wskazuje – wówczas kolejnym istotnym poziomem będzie strefa oznaczona na poniższym wykresie jako strefa re-akumulacji przed poprzednim impulsem wzrostowym – 89 – 86 zł za akcje.

wykres Śnieżka W1 18.04.2019
Śnieżka W1 18.04.2019

W powyżej opisywanym przedziale cenowym spółka powinna utrzymać już notowania przed dalszymi spadkami – a celem może być wówczas nawet poziom 105 zł za akcje. Dzisiejsze wzrosty spółki rzędu 4,21 procent mogą dotrzeć do omawianego poziomu 100 zł a akcję.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here