Naga MarketsSymbol GPW na tle wykresuPodczas poniedziałkowej sesji handlowej fabryka farb i lakierów „ŚNIEŻKA” S.A. rośnie ponad 6,75 procent wybijając przy tym nowe, historyczne szczyty. Spółka weszła na giełdę w roku 2003 i od tego czasu niestrudzenie rośnie już ponad 75 zł z akcje co przekłada się na wzrost rzędu 375 procent. W tym momencie już śmiało można powiedzieć, że spółka spełniła oczekiwania inwestorów a dalsze wzrosty tylko potwierdzą to stwierdzenie. 


W tym momencie spółka „ŚNIEŻKA” S.A. przełamuje poziom 95 zł za akcje – praktycznie jednym tchem, kiedy to chwilowy przystanek wykresu w lutym i marcu okazał się strefą do re-akumulacji akcji spółki. Patrząc w ujęciu historycznym – spółka nie miała negatywnych okresów, a jednie okres konsolidacji pomiędzy poziomami 20 zł a akcję a ograniczeniem 60 – 45 zł, co oznacza, że trend z wyższego interwału czasowego nadal jest na spółce kontynuowany.

Zobacz również: Śnieżka wchodzi na Węgry i odnotowuje największy wzrost w historii spółki

W tym momencie – kwietniowa świeca coraz to bardziej się rozpędza a najbliższe poziomy jakie spółka może osiągnąć to strefa nawet 100 zł za akcję nim finalnie odbędzie się choćby minimalna korekta na niższym interwale czasowym. Również teraz ciężko mówić o wcześniejszych ruchach korekcyjnych, zwłaszcza w kontekście tak mocnego opuszczenia przez spółkę strefy konsolidacyjnej, która okazała się strefą przystanku przed kolejną falą wzrostów.

wykres v
Śnieżka SA Mth 16.04.2019

Pełen poziom psychologicznej bariery 100 zł za akcje może okazać się dopiero pierwszym poziomem, gdzie akcje spółki mogą zostać choć w części upłynnione. Warto obserwować w takim razie w jaki sposób spółka zachowa się po ówczesnym osiągnięciu poziomu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs euro (EUR) dynamicznie w dół po godzinie 11:00
Następny artykułGasnąca zmienność na rynku Forex
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here