Naga MarketsRynek skupiony na danych z amerykańskiego rynku pracy, zaś BNP zwraca uwagę na ostatnią wypowiedź zastępcy przewodniczącego SNB Fritza Zurbruegga. Czy dotychczasowy trend na CHF utrzyma się?


Taką nadzieję wyraził Zurbruegg, komentując bieżącą sytuację na szwajcarskim franku. Oczekuję dalszego spadku wartości CHF względem pozostałych głównych walut świata. Jednocześnie jestem przekonany, że obecna polityka ujemnych stóp wprowadzona przez SNB oraz nasza gotowość do kolejnych interwencji na rynku walutowym sprawi, że inwestycje w CHF przestaną być atrakcyjne – powiedział Zurbruegg.

BNP Paribas podziela opinię zastępcy przewodniczącego i upatruje w jego słowach potwierdzenia dla wcześniejszych prognoz banku, zakładających wzrost EUR/CHF w okolice 1,1200 do końca tego roku. EURCHFDailyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNFP 142’000, stopa bezrobocia 5.1%, dynamika zarobków płaska.
Następny artykułAIR FRANCE zapowiada duże zwolnienia.
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here