Naga MarketsSMT SA jest holdingiem firm działających w trzech dynamicznie rozwijających się obszarach: outsourcing technologiczny (produkcja oprogramowania/outsourcing kompetencji IT), outsourcing procesowy (własne produkty technologiczne), outsourcing sprzedaży (realizowany w kanale on-line).

smt w1

Na wykresie tygodniowym widać silny i długoterminowy trend wzrostowy. Niedawno doszło do kolejnego odbicia od linii trendu, po którym powstała sporych rozmiarów świeca wzrostowa wybijająca linię korekty. Niepokojący jest jedynie jej długi cień u góry, który może zwiastować korektę.

smt d1

Na wykresie dziennym widać, że cały ruch korekcyjny wpisywał się w kanał spadkowy. Odbicie od linii trendu doprowadziło do jego wybicia górą. Po tak dużym ruchu w jedną stroną należy spodziewać się korekty. Pierwsze wsparcie to okolice 18 zł. Może także dojść do tzw. retestu czyli kurs spadnie do górnej krawędzi kanału, po czym powinien ruszyć do góry, gdyż wybicie linii korekty jest niewątpliwie sygnałem kupna.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/GBP – test oporu
Następny artykułRafako [RFK] – w stronę kluczowego ograniczenia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here