Naga Marketssmartfon sirin labsOd lipca Finney firmy Sirin Las, jeden z pierwszych na świecie blockchainowych smartfonów, będzie dostępny w popularnych sklepach z elektroniką w całej Japonii, w tym w BIC CAMERA, YAMADA i RAKUTENBIC & AMAZONBIC.

Poza tym firma otwiera swój firmowy sklep w Tokio. Pierwszy taki punkt otwarto już w Londynie w styczniu 2019 r. Sirin Labs dodaje, że jest to odpowiedź na rosnący popyt na Finney.

Najbezpieczniejszy smartfon świata

Finney jest reklamowany jako jeden z najbezpieczniejszych smartfonów świata. Jest też jednym z najdroższych. Jest wyceniony na 999 USD.

Wkrótce urządzenie będzie można kupić w sklepach marki GOLDEX, ale także w innych tego typu punktach, w tym BIC CAMERA, YAMADA, oraz RAKUTENBIC i AMAZONBIC.

„Japonia jest światowym liderem, jeśli chodzi o entuzjastów blockchaina i posiadaczy kryptowalut, więc było dla nas jasne, że to musi być pierwszy cel”

-mówi Zvika Landau, dyrektor generalny Sirin Labs komentują budowanie przez jego firmę sieci sprzedaży modelu telefonu.

Dlaczego warto kupić Finney?

“Wielowarstwowy pakiet cyberbezpieczeństwa oferowany przez Finney to bardzo bezpieczny telefon z opartym na uczeniu maszynowym systemem zapobiegania włamaniom (IPS), który chroni przed atakami sieciowymi (…)”

– tłumaczy firma.

Sirin Labs i własny sklep DApp

Urządzenia Finney “tworzą niezależną sieć blockchain” za pomocą rozproszonej księgi. Częścią projektu jest sklep internetowy DApp Web 3.0 ze zintegrowaną usługą konwersji tokenów (TCS). Dzięki współpracy z Bancor możliwe jest płynne konwertowanie tokenów SRN użytkownika na dowolną kryptowalutę potrzebną do użycia w konkretnej transakcji w DApp Web.

Rozwiązanie to może być kluczem do sukcesu projektu. Gdy chcesz zapłacić za usługę danej zdecentralizowanej aplikacji, musisz mieć wystarczającą liczbę danych tokenów w swoim portfelu. Dzięki partnerstwu z Cardano w sklepie Sirin Labs będzie szansa dokonać zakupu za pomocą np. ADA, ponieważ portfel automatycznie wymieni ADA na SRN.

Finney jest jednym z najbardziej obiecujących projektów, które powstało na bazie ICO. Mimo tego w ciągu ostatnich miesięcy spekulowano o problemach firmy, która zwolniła część swojego personelu.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here