Naga MarketsInteligentne linie – bardzo proste oraz przyjemne, wystarczy tylko sekunda I już znajdą się na wykresie.

Ponadto są darmowe, możesz zaoszczędzić pieniądze a także zwiększyć prawdopodobieństwo zysku.

Nadzięcie to może zostać pobrane raem z dodatkiem MetaTrader Supreme Edition – dostępne zarówno na MetaTrader 4 jak i na MetaTrader 5

Trading na wykresie

Trading przy użyciu inteligentnych linii jest możliwy na platformie MetaTrader 4 oraz MetatTader 5. Możesz użyć linii horyzontalnych jako stop loss czy też take profit. Jeżeli tylko chcesz je edytować, wystarczy tylko na nie kliknąć i przenieść w wybrane miejsce.

Niestety linie trendu nie są już tak łatwe do ustawienia. Rynek może znaleźć się w korekcie lub też zmienność może nas zaskoczyć.

Ale co byś powiedział na to, że za pomocą inteligentnych linii możesz ustawić zlecenie wejścia oraz wyjścia z transakcji, a takche stop losa na linii trendu?

Pomogą Smart-Lines!

Źródło: MetaTrader 4 Supreme Edition Admiral Markets

Źródło: MetaTrader 4 Supreme Edition Admiral Markets

Możesz także zaprogramować linie dla aktywnych zleceń – jest to niesamowite narzędzie.

Z wtyczką Admiral Markets na MT5 oraz MT5 traderzy mogą otworzyć nowe zlecenie (Buy Limit, Sell Limit, Buy Stop, Sell Stop ) a także zamknąć pozycję (Stop Loss and Take Profit).

Buy Limit oraz Sell Limit

Narysuj linię trendu, następnie musisz ją edytować poprzez kliknięcie lewym przyciskiem myszy oraz jednoczesne przytrzymanie ALT (lewy przycisk myszy +alt + kliknięcię na linie trendu). Następnie musisz wybrać wolumen – reszta zależy od rynku. 

Smart lines

Źródło: MetaTrader 4 Supreme Edition Admiral Markets

Take Profit and Stop Loss

Oprócz zwykłych zleceń stop loss oraz take profit możesz zaprogramować swoją linię tylko na jedno zlecenie albo wiele. Ponadto od teraz będziesz wstanie zaprogramować linię tak aby zlecenie zostało zrealizowane np. w 10 proc. Zamiast realizować cały zysk, możesz zamknąć połowę zlecenia poprzez inteligentne linie, natomiast profit będzie dalej rosnąć.

Smart lines

Źródło: MetaTrader 4 Supreme Edition Admiral Markets

Na powyższej grafice przedstawiono zaprogramowaną linię tak, aby zadziałała jako stop loss. Niemniej jednak możemy także ją zaprogramować tak aby była zleceniem z limitem lub też stopem. Do woli, dzięki inteligentnym linią możesz zaprogramować zlecenie od A do Z! Nie ma żadnych ograniczeń.

Smart Lines możesz pobrać za darmo z dodatkiem MetaTrader 4 Supreme Edition. Dostępne są dla konta demonstracyjnego a także realnego.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here