Naga Markets

Znany inwestor Jim Rogers, który wraz z miliarderem Georgem Sorosem założył fundusz Quantum Fund, ostrzega przed kryptowalutami, stwierdzając, że „jeśli wszystkie nasze pieniądze znajdą się na naszym komputerze, będą to pieniądze rządowe”. Zaznaczył jednak, że jego żona inwestuje w kryptowaluty.

  • Rządy chcą kontrolować kryptowaluty
  • To nie sprzyja ich rozwojowi
  • Chcesz kupić bądź sprzedać BTC, ETH lub jakąkolwiek inną kryptowalutę? Zapoznaj się z ofertą cashify, sieci kantorów umożliwiającej wymianę ponad 460 kryptowalut

Ostrzeżenie przed kryptowalutami

Słynny inwestor podzielił się swoim poglądem na temat kryptowalut w wywiadzie dla Bloomberga opublikowanym w zeszłym tygodniu. „Wiele osób, które znam, inwestuje w kryptowaluty, bawi się i zarabia pieniądze. Wielu już zniknęło i osiągnęło zero”.Rogers wyjaśnił swój sceptycyzm wobec kryptowalut mówiąc, że rządy nie pozwolą innym walutom konkurować z ich walutami. Politycy zawsze chcą kontroli nad społeczeństwem i będą wszystko regulować, a to nie będzie sprzyjać rozwojowi kryptowalut.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Rogers został zapytany, czy coś zmieniłoby jego zdanie na temat inwestowania w kryptowaluty. Przyznał, że jeśli coś się zmieni, to i on będzie musiał się zmienić. Na przykład: „Jeśli nagle euro będzie denominowane w kryptowalutach, cóż, muszę się zmienić” – powiedział. Jednak Rogers zauważył, że nie widzi tego w najbliższych latach.

Autor poleca również:

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here