Naga MarketsŚląskie Kamienice S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect, poinformowała o zmianach w funkcjonowaniu restauracji Śląska Prohibicja nalężącej do spółki zależnej – Śląska Prohibicja S.A. Restauracja uruchomi do końca kwietnia br. zamawianie dań wraz z dostawą oraz na wynos, a także będzie pracować nad kompleksową strukturą e-commerce.

Śląskie Kamienice zmieniają model biznesowy w związku z koronawirusem

Spółka zależna Śląska Prohibicja S.A. w związku z czasowym zamknięciem restauracji Śląska Prohibicja spowodowanym sytuacją epidemiczną wynikającą z pandemii koronawirusa COVID-19 podjęła decyzję o uruchomieniu do dnia 30.04.2020 r. projektu „Nikisz z pieca”. Umożliwi on zamawianie w restauracji wraz z dostawą oraz na wynos, a jego realizacja jest zgodna z długoterminową strategią rozwoju spółki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Oprócz tego, Śląska Prohibicja S.A. wprowadzi do swojego sklepu internetowego nową markę produktów – „Delikatesy Prohibicji”. Będzie ona złożona z autorskich przetworów, dań oraz produktów garmażeryjnych z dostawą do domu lub na wynos. Oferowane będą produkty własnej produkcji, produkty „bio” oraz ekologiczne, a także dania z dotychczasowego menu dostosowane do wymogów dostaw na wynos.

„Podjęliśmy decyzję o dostosowaniu się do nowych warunków jednocześnie wykorzystując możliwości produkcyjne naszej restauracji. Paczki wielkanocne sprzedaliśmy za ponad 200 tys. zł. To dla nas sygnał, że dania i wyroby kuchni Śląskiej Prohibicji cieszą się powodzeniem na śląskim rynku. Oba nowe projekty przyniosą istotny przychód dla Spółki, której normalne funkcjonowanie jest odgórnie wstrzymane.” – wyjaśnia dr Ofka Piechniczek, Prezes Zarządu Spółki Śląskie Kamienice S.A.

W celu wdrożenia i obsługi nowych projektów Śląska Prohibicja S.A. pracuje nad kompleksową strukturą e-commerce obejmująca także logistykę dostaw przy współpracy z podmiotami zajmującymi się outsourcingiem tego typu usługi. Dodatkowo, planowana jest też ekspansja sklepu internetowego prowadzonego przez Śląską Prohibicję na nowe platformy m.in. amazon, ebay, arena.pl, allegro w celu wzrostu dostępności usług oferowanych przez restaurację wśród większego grona potencjalnych odbiorców.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułInPost zaoferował usługę InPost Fulfillment, realizowaną ‘na zewnątrz’ sklepów
Następny artykułCovid-19 pożywką dla hakerów. Branża medyczna narażona na malware
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here