Naga MarketsDynamika zamówień na dobra trwałego użytku wyniosła w lutym „minus” 1,6 proc. m/m, a bez ujęcia środków transportu wzrosła zaledwie o 0,1 proc. m/m. W obu przypadkach wypadły one gorzej od prognoz. Czy to jakoś zaważyło na dolarze? Nie do końca. Widać, że rynki żyją problemami innych (a nie USA), chociaż mogłyby to zmienić piątkowe dane Departamentu Pracy USA, gdyby były mocnym rozczarowaniem.

W kraju kurs USDPLN po południu oscylował nieco poniżej 3,84, po tym jak we wcześniejszych godzinach ustanowił szczyt przy 3,8424.

Wykres dzienny USDPLN


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMillennium udostępnia Apple Pay. Akcje banku w górę o 4,5%
Następny artykułLyft: Nieudany debiut największego rywala Ubera
Główny analityk walutowy w Domu Maklerskim Banku Ochrony Środowiska S.A. Ekspert w dziedzinie tematyki związanej z rynkiem FX – swoje długoletnie doświadczenie zdobywał pracując w czołowych domach maklerskich w Polsce (z DM BOŚ związany od 2009 r.), prywatnie inwestor giełdowy (choć z przerwami) od 1994 r. Zdobywca szeregu nagród na najlepiej typującego analityka (Puls Biznesu), ceniony komentator bieżących wydarzeń w ogólnopolskich mediach. W DM BOŚ publikuje cykliczne raporty dotyczące sytuacji rynkowej (m.in. Tygodnik FX), prowadzi też cotygodniowe, poniedziałkowe webinary dla klientów biura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here