Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Poranek przyniósł odczyty PMI dla usług według Markit – wszystkie okazały się gorsze od prognoz co wywołało silne osunięcia na EUR/USD. Sytuację jednak później porawiły dobre wyniki sprzedaży detalicznej w strefie euro. W ujęciu rocznym wyniosła 3.7% (zakładano 1.9%).

Dzisiaj rynek żyje jednak całkowicie innymi wydarzeniami. Po godzinie 14:00 pojawią się odczyty, które lubią ruszać dolarem amerykańskim – zmiana zatrudnienia będąca częścią raportu pracy ADP oraz PMI pozaprzemysłowe według ISM. Oba te wskaźniki są pilnie śledzone przez inwestorów i wyraźne odchylenia od konsensusu mogą zapewnić sporą zmienność na USD. Wieczorem o 19:00 USA dodatkowo opublikuje Beżową Książkę zawierającą ocenę bieżącej kondycji gospodarczej kraju.

O godzinie 16:00 rozpocznie się posiedzenie Banku Kanady – rynki spodziewają się obniżenia stóp – jeżeli to nie nastąpi, to wtedy CAD na pewno się umocni. Jutro natomiast oczy wszystkich zwrócone na posiedzenie Europejskiego Banku Centralnego.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: AUD, USD, CAD

SŁABE: EUR, CHF

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– AUD/NZD – reakcja na wsparcie

EUR/GBP – pod linią trendu spadkowego

NZD/USD H1 jest coraz bliższy osiągnięcia korekcyjnych szczytów z końca lutego w okolicach 0.7600. Jeżeli cena podejdzie jeszcze trochę w górę, to będzie to doskonałą okazją do zagrania opcji PUT. Obserwujemy wyraźnie sytuację i przygotowujemy się do gry na spadki.

NZDUSDH1 04.03

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here