Naga MarketsUpadek dwóch dużych marek konsoliduje rynek
Upadek dwóch dużych marek konsoliduje rynek

Cyprus Securities and Exchange Commission poinformowała dziś o wniesieniu wniosku o upadłość dużego, izraelskiego brokera Trademarker – właściciela takich marek jak SkyFX czy CapitalOption.


To finał sprawy o której informowaliśmy już w lutym tego roku. Wówczas CySEC zawiesił licencje dla obu marek z grupy Trademarker. O zawieszenie wystąpił sam zainteresowany, zaniepokojony skarżeniami o niewłaściwą autoryzację klientów oraz realizację wymogów narzucanych przez regulatora. Po wyjaśnieniu całej sprawy CySEC przywrócił licencje dla obu marek w maju 2016 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
CySEC na prośbę Trademarker wyznaczył już tymczasowego zarządce pozostałego w spólce majątku – został nim Andrea Andronikou z Larnaki. Będzie on odpowiedzialny za zorganizowanie procesu zwrotu środków zdeponowanych na rachunkach Trademarker przez klientów obu upadłych marek. Działania zarządcy będą ściśle kontrolowane przez CySEC – zapewnia dzisiejsza nota Komisji.

O całej sprawie z pewnością będziemy jeszcze informować.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEURJPY H4 – w drodze do oporu
Następny artykułNFP poniżej oczekiwań – USD w dół
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

4 KOMENTARZE

 1. Szanowni Państwo,

  Nasza firma specjalizuje się w pomocy ofiarom oszustw na rynkach inwestycyjnych. Reprezentujemy obecnie ofiary SKY Fx oraz wiele grup klientów w sprawach Alpha Finex, Vortex Assets, oraz spółek jej pokrewnych tj. CFD1000, oraz MIB700. Istnieje szansa na odzyskanie Państwa środków poprzez reprezentację prawną Państwa sprawy w prokuraturze. Prosimy o kontakt w wyżej wymienionej sprawie/lub sprawach innych oszustw online:

  tel. +48 12 394 2292
  email: contact@phoenixadvisorsgroup.com
  https://www.phoenixadvisorsgroup.com/pl/

  Pozdrawiam,
  Marcin Iglicki
  Współzałożyciel & CMO
  Phoenix Advisors

 2. SKY FX to zwykły oszust.
  Nie wypłacają pieniędzy, nie odbierają telefonów, nie oddzwaniają, oficjalnie okradają klientów.

  Najwyższa pora/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here