Naga MarketsGościem Piotra Gembarowskiego był analityk rynku paliw dr Jakub Bogucki. W trakcie rozmowy odpowiada na pytanie dotyczące aktualnej sytuacji na rynku ropy naftowej oraz skutków zachwiania rynku paliw dla globalnej gospodarki.

  • W poniedziałek notowania amerykańskiej ropy WTI Osuwają się o 1,15% i utrzymują poniżej poziomu 40 dolarów za baryłkę
  • Jeszcze w kwietniu czarne złoto przez chwilę kosztowało zaledwie 0 dolarów, od tego czasu notowania powróciły jednak do poziomów z początku marca, gdy rozpoczęła się koronawirusowa wyprzedaż

Te artykuły również Cię zainteresują
Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSpółka Bielowickiego podniosła cenę w wezwaniu na akcje Radpolu do 2 zł/ szt.
Następny artykułKurs euro (EUR/PLN) utrzymuje poziomy sprzed weekendu tuż pod 4,47. Ropa w dół
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here