Naga MarketsW ostatniej analizie pary walutowej CHF/JPY poruszona została kwestia kanału spadkowego jaki utworzył się w ramach odreagowania ruchu wzrostowego po flash crashu. Zgodnie z nakreślonym scenariuszem, wybicie z kanału miało miejsce górą, po czym utworzony został  wyższy wierzchołek na wykresie 4-godzinnym.

Pierwsze godziny dzisiejszej sesji zaowocowały ponownym testem przełamanego oporu kanału, który zadziałał jako wsparcie. Jak widać na wykresie poniżej, kurs zmierza teraz ponownie do szczytu na 110.43.

Pokonanie wspomnianego wyżej poziomu otworzy drogę dalszym wzrostom, gdzie kluczowy opór znajduje się na 111.30. Niżej, przy 110.82 znajdują się jeszcze maksima z 15 stycznia, które również mogą na jakiś czas powstrzymywać zapędy kupujących.

Pro-wzrostowe nastawienie krótkoterminowe na CHFJPY zakwestionowane zostanie w momencie powrotu notowań do zakresu kanału. Istotne wsparcie horyzontalne znajdziemy natomiast w pobliżu 109.47.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Pro-wzrostowe nastawienie krótkoterminowe na CHFJPY zakwestionowane zostanie w momencie powrotu notowań do zakresu kanału


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here