Naga MarketsMaksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019TMS Brokers zaprasza na specjalny cykl webinarów z udziałem profesjonalnego tradera  – Maksymiliana Bączkowskiego. Jego autorska metoda inwestycyjna pomogła – jemu samemu i wielu innym – wypracować zyski. Drugi z serii webinarów poświęcony skutecznym metodom inwestycyjnym będzie miał miejsce już we wtorek, 2 czerwca, o godzinie 18:00.

  • Naucz się handlować na niemieckim indeksie DAX
  • Poznaj metodologię handlu na rynkach bazowych
  • Przegapiłeś wcześniejszą część? Odbierz nagranie do zapisu webinaru

Maksymilian Bączkowski i TMS Brokers zapraszają na webinar

Metoda jest odpowiednia dla wszystkich tych, którzy szukają sprawdzonych sposobów na ulepszenie swojego tradingu. Składa się ona z teorii i praktyki handlu na indeksach giełdowych. Możesz ją wypróbować, zapisując się na bezpłatne szkolenie TMS Brokers. Dzięki temu zyskasz gwarantowane miejsce na kolejnych webinarach z cyklu. 

Te artykuły również Cię zainteresują
Bączkowski swoją strategię zagrań oparł na: pivocie, sekwencji i wolumenie oraz dwóch elementach wspomagających proces decyzyjny. Cykl, który tworzy wraz z TMS Brokers ma za zadanie nie tylko dokładnie analizować drogę, którą idzie i będzie podążał DAX, ale też przybliżyć tajniki metody Maksa Bączkowskiego. 

SKUTECZNE METODY INWESTYCYJNE – HANDLUJ Z PRZEWAGĄ

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Dlaczego profesjonaliści ograniczają się do kilku schematów podczas handlu
  • Jakie schematy wykorzystuje strategia PSV
  • Jak wyglądają praktycznie wejścia wraz z opisem sytuacji

Jeśli zapiszesz się na kurs tradingu, zyskasz dostęp do wideo „DAX od postaw”, praktyczną wiedzę o handlu na niemieckim rynku, gotowe zagrania i gwarancję miejsca na dwóch szkoleniach prowadzonych „na żywo”. Nie zwlekaj więc, zapisz się! Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here