Naga MarketsSkriware chce pozyskać 4,5 mln zł w pre-IPO, docelowo wejść na NewConnect w 2021Skriware zamierza pozyskać 4,5 mln zł do marca 2021 r. w trwającej obecnie rundzie pre-IPO i docelowo zadebiutować na NewConnect w IV kw. 2021, poinformował ISBnews CEO Karol Górnowicz. “Naszym celem jest przygotowanie spółki do wejścia na NewConnect, co pomoże spółce zwiększyć wiarygodność w celu uwiarygodnienia jej przed wejściem na rynek USA oraz umożliwi zebranie środków na uruchomienie kanału e-commerce z produktem konsumenckim w modelu subskrypcji” – powiedział ISBnews Górnowicz.

Skriware zostało docenione na arenie międzynarodowej, w tym Deloitte Fast 50 Central Europe 2020

Misją Skriware jest dostarczanie dzieciom praktycznej i angażującej edukacji na miarę XXI wieku, łącząc rozwój kompetencji miękkich i technicznych przez połączenie umiejętności manualnych z programowaniem, robotyką oraz projektowaniem i drukiem 3D.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Prowadzimy sprzedaż w Polsce i za granicą z partnerami dystrybucyjnymi. Oferujemy autorski sprzęt (drukarka 3D, system robotyczny), oprogramowanie (narzędzie do projektowania 3D, baza modeli 3D, platforma edukacyjna online) oraz wdrożenia, szkolenia i wsparcie metodologiczne, które realizujemy z partnerami edukacyjnymi” – dodał CEO spółki.

Stwierdził, że przewaga konkurencyjna Skriware polega na autorskim oprogramowaniu, które integruje modułowy system robotyczny, patentowalną technologię druku 3D oraz metodologię edukacyjną. Dzięki temu możemy zapewnić wysokojakościową, spersonalizowaną ścieżkę edukacyjną, prowadzoną w szkole, zdalnie lub indywidualnie w domu.

Skriware zostało docenione na arenie międzynarodowej, w tym Deloitte Fast 50 Central Europe 2020Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here