Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Skotan działa w sektorze paliwowym, gdzie dążyć będzie do uzyskania i utrzymania pozycji lidera w produkcji i sprzedaży biopaliw w Polsce.

skotan

Spółka zyskała wczoraj niemal 7% przy bardzo wysokich obrotach. Pod względem technicznym wybity został kluczowy poziom oporu okolic 0,62 zł czyli m.in. poziom poprzedniego dołka w trwającym wciąż trendzie spadkowym. Duże obroty dają pewne szanse na to, że zwyżka będzie kontynuowana, a kolejnym celem byłyby okolice 0,80 zł czyli długoterminowa linia trendu spadkowego, a także opór wynikający z kolejnego wierzchołka. Poprzednia analiza miała miejsce 13 sierpnia.

[pullquote]Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.[/pullquote]

Spółka jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych.

debica

Niemal 6% wzrostem zakończyła się czwartkowa sesja, która pod tym względem była najlepsza od niepamiętnych czasów. Także obroty byłby najwyższe od kilku miesięcy. Wykres przedstawia interwał tygodniowy, po to aby pokazać, że wczorajsze wzrosty wpisują się w niedawne odbicie od wieloletniej linii trendu wzrostowego. Pod względem technicznym kupujący osiągnęli pewien sukces, jakim było wybicie oporu na luce cenowej z 2 marca. Otwiera to drogę do zakończenia korekty i powrotu do głównego trendu. Najbliższy cel to okolice 90 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/GBP – bardzo ciekawa okazja do kupna
Następny artykułTrading harmoniczny wzrostowy motyl na EURAUD.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here