Naga MarketsSkotan działa w sektorze paliwowym, gdzie dążyć będzie do uzyskania i utrzymania pozycji lidera w produkcji i sprzedaży biopaliw w Polsce.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie tygodniowym widać, że cena wybiła w ubiegłym roku wieloletnią linię trendu spadkowego. Po tym wydarzeniu nastąpiła długotrwała korekta, jednak spadki w tym okresie nie były zbyt gwałtowne. Od października cena ponownie rośnie, a od grudnia wzrosty wspierane są przez wyższe obroty. Wydaje się więc, że cena może zmierzać w stronę kluczowego oporu w rejonie 0,83 – 0,85 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wykres dzienny wskazuje na opór w rejonie 0,65 zł. Każde kolejne odbicie od niego było coraz słabsze, aż w końcu kurs zaczyna go wybijać, razem z linia łączącą ostatnie szczyty. Dodają do tego podwyższone obroty, wydaje się, że mimo większej dynamiki cena może nadal powoli rosnąć, kierując się w stronę kluczowego oporu wspomnianego przy wykresie tygodniowym. Obecnie przydałoby się jednak nieco dynamiczniejszy ruch, który potwierdzałby wybicie linii trendu.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 08.02.2017
Następny artykułAMD wychodzi na prostą
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here