Naga MarketsSkotan działa w sektorze paliwowym, gdzie dążyć będzie do uzyskania i utrzymania pozycji lidera w produkcji i sprzedaży biopaliw w Polsce.

skotan d1

Wykres dzienny pokazuje widoczne ostatnio ożywienie w postaci znacznie większych obrotów. Mimo to sytuacja techniczna nie jest najlepsza. Pierwsza fala wzrostów zakończyła się na bardzo ważnym, historycznym poziomie oporu okolic 1,25 zł. Druga fala wzrostów także nie była w stanie pokonać tej bariery. Aktualnie cena powoli spada. Aby móc liczyć na wzrosty, kurs może zatrzymać się na fioletowej linii hossy lub na jednym z poprzednich dołków. Jeżeli jednak to się nie zdarzy, to ostatnią szansą na wzrosty może być odbicie od kluczowego wsparcia przy 1 zł. Upadek tego poziomu kompletnie zaneguje scenariusz wzrostowy i będzie oznaczał dalszą kontynuację trendu spadkowego.

skotan w1

Nieciekawie także na interwale tygodniowym. Przy dokładnie respektowanej linii trendu spadkowego powstała świeca pin bar sugerująca dalsze spadki. Dokładnie widać tutaj znaczenie oporu okolic 1,25 zł. Już dwie świece z długimi, górnymi cieniami testujące od spodu poziom poprzedniego dna nie wróżą wzrostów, a wręcz dalsze spadki. Na wykresie można także poprowadzić drugą linię po dołkach. W ten sposób powstaje duża formacja klina, z której już niebawem powinno nastąpić wybicie. Daje te pewne nadzieje dla kupujących, gdyż wybicie górą mogło na jakiś czas zmienić układ sił. Kupno po aktualnej cenie nie jest dobrym rozwiązaniem, osoby rozważające taką decyzję powinny wstrzymać się, aż do wybicia wspomnianego kluczowego oporu, co będzie jednoznaczne także z wybiciem klina zniżkującego.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here