Naga MarketsSkinwallet złożył Dokument Informacyjny na GPWSkinwallet, właściciel platformy do handlu dobrami cyfrowymi w grach wideo, złożył w trybie formalnym Dokument Informacyjny na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka ma zamiar zadebiutować na tzw. małej giełdzie na przełomie lipca i sierpnia. Poza finalizacją prac nad debiutem giełdowym, spółka obecnie intensywnie pracuje nad rozwojem platformy, marketplace – miejsca bezpośredniego handlu dobrami między graczami.

Spółka planuje debiut na NewConnect jeszcze w tym miesiącu

Złożenie Dokumentu Informacyjnego na GPW zbliża nas do końca drogi w kierunku rynku kapitałowego jakim jest debiut na rynku NewConnect. Obecnie czekamy na pozytywną decyzję giełdy w sprawie dopuszczenia akcji do obrotu. Mamy nadzieję na szybki proces decyzyjny, by inwestorzy mogli kupić nasze akcje bezpośrednio na rynku w przeciągu najbliższych kilku tygodni – komentuje Kornel Szwaja, prezes Skinwallet.

Te artykuły również Cię zainteresują
Skinwallet został założony w ramach funduszu venture buildingowego Tar Heel Capital Pathfinder, jest to platforma handlu dobrami cyfrowymi w grach wideo. Jej dominującym rynkiem aktywności jest gra Counter-Strike: Global Offensive, ale dostępny jest również na niej handel przedmiotami z innych gier jak m.in. Dota 2, Team Fortress2. Platforma ma w najbliższych planach regularne poszerzanie bazy dóbr do handlu o przedmioty z kolejnych gier. Na tle konkurencji Skinwallet wyróżnia się możliwością szybkiej wyceny oraz sprzedaży przedmiotów za gotówkę. Platforma spotkała się z przyjaznym odbiorem wśród graczy, zbierając około 80% pozytywnych recenzji na stronie Trustpilot.

Platforma w I kwartale tego roku osiągnęła rekordowe przychody w wysokości 2,7 mln zł, a w marcu po raz pierwszy przekroczyła próg rentowności. Dynamiczny rozwój spółki miał swoje potwierdzenie również w II kwartale br., w którym spółka zwiększyła zarówno liczbę aktywnych użytkowników, jak i przychody (o dodatnim wyniku netto), które utrzymały się na poziomie powyżej 1 mln zł miesięcznie.

Spółka obecnie pracuje nad wdrożeniem nowej platformy – marketplace, która będzie miejscem handlu przedmiotami cyfrowymi bezpośrednio między graczami. W swoim aktualnym produkcie, Skinwallet regularnie wprowadza na platformę nowe systemy płatności pozwalające dotrzeć do nowych użytkowników oraz kolejnych rynków. W maju, dzięki wdrożeniu systemu płatniczego Qiwi, a jednocześnie największego dostawcy rozwiązań płatniczych na rynkach rosyjskojęzycznych, platforma Skinwallet stała się zdecydowanie bardziej dostępna dla użytkowników z Rosji, Ukrainy czy Białorusi.

Wprowadzanie nowych funkcjonalności na platformę oraz wdrażanie kolejnych systemów płatności, przekłada się bezpośrednio na atrakcyjność Skinwallet w oczach naszych obecnych i potencjalnych użytkowników – dodaje Kornel Szwaja.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPogorszenie nastrojów globalnych stwarza ryzyko powrotu EUR/PLN powyżej 4,5 zł
Następny artykułAsbis ma umowę dystrybucyjną z Tintri dotyczących m.in. CEE i WNP
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here