Naga MarketsSkinwallet, pierwsza spółka z rynku e-sportowego notowana na warszawskiej giełdzie, ogłosiła datę uruchomienia własnej platformy transakcyjnej typu Marketplace. Od 5 października fani gier esportowych oraz handlu skórkami z gier będą mogli dokonać zakupu za pośrednictwem nowej platformy. Uruchomienie platformy pozwoli Spółce na dywersyfikację swojej działalności i źródeł przychodów oraz na wzrost marżowości.

Skinwallet ogłosiło datę uruchomienia własnej platformy transakcyjnej typu Marketplace

Docelowo w ramach nowej platformy użytkownicy będą mogli sprzedawać i kupować skiny z gier CS:GO oraz Dota 2 bezpośrednio od innych użytkowników. Na początku, w wersji uruchomionej 5 października fani wspomnianych gier będą mogli nabywać za pośrednictwem platformy skórki oraz przedmioty znajdujące się w katalogu dostępnych przedmiotów.

– Uruchomienie platformy Marketplace otwiera nas na nowy, nawet kilkunastokrotnie większy rynek transakcji dobrami cyfrowymi. Pracowaliśmy nad projektem od końca ubiegłego roku, dlatego cieszę się, że już za 4 dni umożliwimy graczom handel. Z sukcesem zakończyliśmy finalne testy platformy oraz dostosowaliśmy systemy płatności, aby jak najwięcej użytkowników z różnych krajów mogło dokonać zakupu wybranego skina. Teraz nasza platforma jest już gotowa do tego, aby oferować graczom możliwość kupienia skinów bezpośrednio z naszego katalogu – komentuje Kornel Szwaja, prezes Skinwallet.

Uruchomienie platformy Marketplace jest jednym z kamieni milowych, na których realizację spółka pozyskała finansowanie w ramach styczniowej emisji akcji. Spółka pozyskała wówczas 3,4 mln zł. Akcje Skinwallet zadebiutowały na rynku NewConnect 2 września br. Operatorem platformy jest powołana na początku września Spółka Skinwallet MT Ltd. z siedzibą w Sliema na Malcie. Skinwallet S.A. posiada 100 procent udziałów w spółce zależnej oraz jest właścicielem praw własności intelektualnych związanych z platformą.

Obecnie spółka prowadzi własną platformę do handlu dobrami cyfrowymi w grach typu Instant, która oferuje możliwość łatwej, bezpiecznej i natychmiastowej sprzedaży dóbr cyfrowych, czyli wirtualnych przedmiotów z gier (m.in. Counter Strike: Global Offensive, Dota 2 czy Team Fortress 2).

Spółka skupuje skiny na własny rachunek, a później sprzedaje je po wyższej cenie. Jest to jeden z największych serwisów skupujących dobra cyfrowe z gier metodą mass-deposit na rynku i największa polska strona zajmująca się handlem takimi dobrami. Od początku istnienia Skinwallet systematycznie ulepsza swoją platformę: rozszerza ofertę o przedmioty z kolejnych gier, wdraża popularne systemy płatności oraz wprowadza serwis na nowe rynki. Dzięki platformie typu Marketplace Skinwallet zamierza zdywersyfikować swoją działalność oraz zwiększyć jej skalę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTechnologia Grupy Boruta Zachem z pozytywnym wynikiem testów w amerykańskim projekcie
Następny artykułCena ropy naftowej WTI powróciła ponad poziom 40 USD za baryłkę
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here