Naga MarketsSkarbiec Holding wybija się z korekty trendu wzrostowegoKurs Skarbiec Holding zaczyna powracać do wzrostów. Notowania spółki pokonały podczas wczorajszej sesji lokalne minimum na poziomie 35,1 zł, co oznacza, że nastąpiło wybicie z korekty trendu wzrostowego, która rozpoczęła się w kwietniu bieżącego roku.

Skarbiec Holding powraca do wzrostów

Skarbiec Holding może wkrótce powrócić do trendu wzrostowego rozpoczętego w marcu 2020 roku po wybuchu pandemii koronawirusa. Celem dla kupujących jest obecni atak na strefę w okolicach poziomu 40zł, gdzie mieści się wiele lokalnych ekstremów.W wypadku pokonania poziomu 40zł, kolejnym celem powinien być szczyt na poziomie 46,3 zł. Pokonanie tej bariery byłoby kolejnym ważnym krokiem w wybiciu z korekty trendu wzrostowego.

Notowania Skarbiec Holding
Notowania Skarbiec Holding

Warto zauważyć, że ważna dla kupujących z punktu widzenia analizy technicznej pozostaje obrona przebitego wsparcia na poziomie 35,1 zł. Zamkniecie się sesji poniżej stawiałoby pod znakiem zapytania dynamikę odbicia.

Niemniej jednak negacją powrotu do trendu wzrostowego byłoby dopiero zamknięcie notowań Skarbca Holding poniżej poziomu 29zł.

Autor poleca również:

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here