Naga MarketsPodstawowym przedmiotem działalności Spółki jako jednostki dominującej wraz ze Spółkami Zależnymi tzn. Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest zarządzanie funduszami inwestycyjnymi oraz reprezentowanie ich wobec osób trzecich.

skarbiec-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy pokazuje, że ruch wzrostowy trwający od czerwca, został ostatnio gwałtownie przerwany. Może mieć to związek ze sprzedażą do 25% akcji własnych, co ostatnio zapowiedziała spółka. Od strony technicznej wyprzedaż pojawiła się po starciu z oporem czyli poziomem wcześniejszych szczytów. Wydaje się więc, że najbliższy okres może upłynąć pod znakiem spadków.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

skarbiec-d1

Szukając miejsca na potencjalny koniec spadków, w pierwszej kolejności można zwrócić uwagę na linię trendu łączącą dwa poprzednie dołki. Dynamika spadków pokazuje, że najwcześniej na odbicie można liczyć przy 25-26 zł. Jeżeli jednak linia trendu upadnie to kolejnym celem stanie się wsparcie okolic 22,80 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 12.12.2016
Następny artykułCeny ropy mocno w górę po sobotnim porozumieniu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here