Naga MarketsSkarbiec Holding ma umowę z NCBR na dofinansowania projektu kwotą 5,74 mln złWarszawa, 24.09.2021 (ISBnews) – Skarbiec Holding zawarł z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) umowę o dofinansowanie projektu, którego przedmiotem jest opracowanie prototypu innowacyjnego systemu dystrybucji produktów finansowych Skarbiec opartego na pogłębionym profilowaniu klientów oraz wykorzystaniu machine-learning, podała spółka. Wartość całkowita projektu wynosi 8 290 405 zł, a wartość dofinansowania – 5 735 560 zł.

Okres realizacji będzie trwał od 1 czerwca 2021 r. do 30 listopada 2023 r., podano również.12 kwietnia br. projekt zgłoszony przez Skarbiec Holding został rekomendowany przez NCBR do dofinansowania.

Skarbiec Holding jest grupą, której przedmiotem działalności jest zarządzanie funduszami inwestycyjnymi (fundusze inwestycyjne otwarte, specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte, fundusze inwestycyjne zamknięte) oraz usługi zarządzania portfelami instrumentów finansowych na zlecenie. Skarbiec Holding S.A. jest jedynym akcjonariuszem Skarbiec TFI S.A., które powstało w 1997 roku jako piąte towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce i jest jednym z największych towarzystw niezależnych od jakiejkolwiek grupy bankowo-finansowej w Polsce.

(ISBnews)

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here