Naga MarketsPodczas ostatniej analizy wykresu cen akcji szwedzkiej spółki budowlanej SKANSKA zwrócona została uwaga na lukę spadkową, która wystąpiła 7-go kwietnia br. Wtedy też cena oscylowała wokół poziomu sprzed jej wystąpienia.

Jak widać na poniższym wykresie, poziom ten zadziałał jeszcze dwukrotnie jako opór i cena poruszała się w konsolidacji między ceną zamknięcia przed wystąpieniem luki, a otwarciem po jej wystąpieniu.

Kontrakty CFD na akcje szwedzkich spółek posiada w swojej ofercie HFT Brokers

Jednakże w ostatni dzień ubiegłego miesiąca bykom udało się wyciągnąć cenę na wyższe poziomy i długa świeca wzrostowa zamknęła się ponad obszarem oporu w pobliżu poziomu 181.00. Wydaje się zatem, że wzrosty będą kontynuowane, mają jednak przed sobą kluczowy opór.

Wspomniany opór znajduje się w okolicy poziomu 187.00 i od lipca ubiegłego roku skutecznie nie dopuszcza do wyjścia ceny i zamknięcia sesji poza jego granicą. Gdyby jednak udało się pokonać ten poziom, kolejny istotny opór widziany jest w pobliżu 194.00, gdzie również znajduje się niedomknięta luka spadkowa z 10-go kwietnia 2015 roku.

0206-SKANSKAConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here