Naga MarketsAkcje szwedzkiej spółki Skanska AB, która wiedzie prym na rynku budowlanym, zwyżkują od drugiej połowy stycznia bieżącego roku. Coraz wyższe dołki i szczyty zaprowadziły cenę do maksimum na poziomie 181.30.

Wczorajsza sesja otworzyła się sporą luką wzrostową i praktycznie cały dzień odbył się pod znakiem popytu. Długa, wzrostowa świeca jaka się uformowała, doprowadziła do skutecznego przełamania oporu w pobliżu 176.50.

Podczas dzisiejszej sesji, byki próbowały kontynuować wczorajsze zwyżki i zmierzyć się z oporem w pobliżu 181.00, natrafiły jednak na opór i podaż zepchnęła ceną do obecnych poziomów, a mianowicie 179.80.

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Dyskusja o sytuacji rynkowej: Trading Floor[/pullquote]

Jeśli zamknięcie dzisiejszej sesji wypadnie w okolicy aktualnych poziomów (179.80) lub niżej, może to oznaczać, że w przyszłym tygodniu dojdzie do korekty czwartkowego wzrostu. Ta z kolei mogłaby się zakończyć na wsparciu jakie stanowi 50% długiej świecy wybiciowej, a także kluczowy poziom 176.00.0226-SKANSKAConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here